חברים יקרים,

אתר הוֹט 4 Fun מרכז עבורכם מגוון גדול של הטבות בתחום הבילוי והפנאי.

האפשרות והזכאות ליהנות מההטבות ומהמחירים הינם לחברי מועדון הוֹט בלבד ועל כן עליכם להזדהות באמצעות מספר תעודת הזהות שלכם ו-4 ספרות אחרונות של כרטיס ישראכרט-הוֹט שברשותכם בכל פעם טרם כניסתכם לאתר.
רכישת הכרטיסים והשוברים מתבצעת דרך האתר והזכאות בחלק מהמקרים תטען בכרטיס האשראי ישראכרט-הוֹט באמצעותו בוצעה הזמנתכם, או שיהיה עליכם להפיק את השוברים בעמדות מיוחדות כמפורט ליד כל מוצר באתר.
כדי לקבל ולממש את הכרטיסים ו/או השוברים שרכשתם דרך האתר עליכם להשתמש בכרטיס האשראי בו ביצעתם את ההזמנה באתר לפי ההנחיות הרלוונטיות שיפורסמו לכל מקום בנפרד. לא ניתן לממש באמצעות כרטיס אשראי אחר מזה שבוצעה בו ההזמנה.

אנו מקווים שתפיקו את מירב ההנאה מהאתר וההטבות ומזמינים אתכם לחזור ולהתעדכן במוצרים ובהטבות שיתחדשו ויתווספו לאתר מעת לעת.

שלכם,
מועדון הוֹט

  ת.ז  
  4 ספרות אחרונות    
       
מפעילת אתר הסחר הינה חברת א.ר. נולדג' פור אול בע"מ - מקבוצת נופשונית.  הרכישה באזור המסחר כפופה לתנאי תקנון אזור המסחר. 
תוכן הפרסום במדור הפרסומי הוא באחריות הבלעדית של המפרסמים. יתר התכנים המופיעים באזור המסחר הם באחריות הבלעדית של חברת א.ר. נולדג' פור אול בע"מ והספקים המפרסמים ואין למועדון הוט ו/או למי מטעמו כל אחריות לתכנים המופיעים באתר הסחר. מועדון הוט אינו אחראי לתנאי ההתקשרות, איכות ו/או טיבם של המוצרים המוצעים באתר הסחר ו/או תזמון המשלוח ו/או תקלות או טעויות אחרות. אין לראות באתר הסחר או באמור בו משום המלצה של מועדון הוט לרכישת מוצר ו/או שירותים המופיעים באתר הסחר. טל"ח. לקריאת  תנאי ההתקשרות המלאים לחץ כאן